Rajhrad
29.10.2020
Zataženo
Zataženo
4°C
Odpovídá teplotě: 3°C
Aktuální tlak: 1020 mb
Vlhkost: 100%
Rychlost větru: 1 m/s JZ
Nárazový vítr: 1 m/s
UV-Index: 0
Východ slunce: 06:37
Západ slunce: 16:37
 
Dnes<div id="zpetny_odkaz" style="visibility: hidden;width:1px;height:1px"><a href="http://phgame.cz">PHGame.cz</a></div>
  • Čtvrtek 29. října 2020
  • Svátek má Silvie
  • Zítra má svátek Tadeáš
  • Je sudý týden
  • Je 44. týden

ELTODO – poruchy na veřejném osvětlení

V těchto měsících se délka dnů krátí a večerní porucha na veřejném osvětlení v tomto tmavém období nikoho z nás netěší. S nahlášením zjištěné závady proto neotálejte. Děkujeme za projevenou ochotu a spolupráci.
Můžete pochopitelně při poruše jednat jakkoliv je Vám přirozené, např. odeslat e-mail na správu města, zavolat někomu, kdo Vaše zjištění někomu dalšímu vyřídí, nebo zveřejnit fotku tmy na sociální síti. Zpráva touto cestou k provozovateli většinou nabere hodně komentářů, ale zejména zbytečné zpoždění.

Zjistíte-li poruchu veřejného osvětlení, na jejíž odstranění Vám záleží, prosíme jednejte přímo a pokud možno ihned. Urychlit opravu můžete zavoláním rovnou na dispečink společnosti provozující veřejné osvětlení v Rajhradě. Na dispečink je možné hlásit veškeré poruchy a nedostatky týkající se veřejného osvětlení. Běžné poruchy jsou odstraňovány do 3 dnů. Pro upřesnění poruchy je nutné sdělit i číslo stožáru nebo jeho přesnou polohu.

ELTODO, a.s. – Centrální dispečink:
Tel.: 800 101 109  (NON STOP volání zdarma)
Web: http://www.eltodo.cz  (elektronický formulář)
e-mail:eltodo@eltodo.cz