Covid portál
Rajhrad
12.4.2021
Zataženo
Zataženo
6°C
Odpovídá teplotě: 0°C
Aktuální tlak: 1020 mb
Vlhkost: 70%
Rychlost větru: 6 m/s SZ
Nárazový vítr: 6 m/s
UV-Index: 1
Východ slunce: 06:08
Západ slunce: 19:42
 
Dnes<div id="zpetny_odkaz" style="visibility: hidden;width:1px;height:1px"><a href="http://phgame.cz">PHGame.cz</a></div>
  • Pondělí 12. dubna 2021
  • Svátek má Julius
  • Zítra má svátek Aleš
  • Je lichý týden
  • Je 15. týden

IDS JMK – INFOMAIL Č.8 /2021

Úpravy jízdních řádů regionálních autobusů. Od středy 3. 3. 2021 se jezdí podle letních školních prázdnin, ale pozor na výjimky. Podobně dochází k drobným úpravám i na regionálních a dálkových vlacích. Jde však jen o několik spojů, většina regionálních vlaků jezdí podle běžných jízdních řádů pro školní rok. Všechny změny jsou zahrnuty ve vyhledávači spojení na našem webu a i v jízdních řádech vyvěšených tamtéž. Na zastávky není možné změnové jízdní řády vyvěšovat. Pro vyhledání spojení proto využijte vyhledávač.

Pokračovat budou i dlouhodobější náhrady vlaků autobusem mezi Vranovicemi – Šakvicemi a Hustopečemi, kde se dokončují stavební úpravy tratě.

Znovu upozorňujeme na pravidla cestování s IDS JMK po dobu COVID-19: Hlavní pravidlo je nezapomenout nosit respirátor nejen ve vozidlech, ale i na nástupištích a zastávkách. Výjimkou jsou děti do 2 let, které nemusí být rouškami vybaveny, a pak děti od 2 do 15 let, kterým stačí jedna chirurgická rouška.

Držíme Vám pěsti, ať zůstanete zdraví!