Očkování proti COVID-19 pro seniory 80+
Rajhrad
16.1.2021
Převážně oblačno
Převážně oblačno
-2°C
Odpovídá teplotě: -6°C
Aktuální tlak: 1020 mb
Vlhkost: 86%
Rychlost větru: 3 m/s ZSZ
Nárazový vítr: 3 m/s
UV-Index: 0
Východ slunce: 07:42
Západ slunce: 16:24
 
Dnes<div id="zpetny_odkaz" style="visibility: hidden;width:1px;height:1px"><a href="http://phgame.cz">PHGame.cz</a></div>
  • Sobota 16. ledna 2021
  • Svátek má Ctirad
  • Zítra má svátek Drahoslav
  • Je lichý týden
  • Je 3. týden

Univerzita třetího věku MUNI 2019

Univerzita třetího věku – místo, kde můžete trávit svůj čas smysluplně

Jste stále aktivní a máte chuť rozšiřovat si své dosavadní znalosti a vědomosti? Pak je pro Vás studium na Univerzitě třetího věku Masarykovy univerzity jasnou volbou. Nabízíme Vám možnost seznámit se s významnými odborníky, kteří Vás rádi zasvětí do tajů nejrůznějších vědních oborů a obohatí Vás o důležité poznatky a nová zjištění.

Kromě toho budete mít příležitost účastnit se několika desítek krátkodobých kurzů, které pro naše posluchače připravujeme v průběhu celého akademického roku. Naší snahou je, aby nabídka kurzů byla co možná nejpestřejší. Proto si na své přijdou jak vyznavači pohybových aktivit, tak i milovníci cizích jazyků, hudby, filmové tvorby, historie, nebeské oblohy, cestování a mnoho dalšího.

Pro ty, kteří se neorientují pouze na jedno téma, ale chtějí mít široký přehled, je určen Všeobecně zaměřený kurz. Na jeho koncepci a obsahu se podílejí jednotlivé fakulty MU, čímž je zaručen víceoborový charakter. Po ukončení tříletého cyklu obdrží posluchači na slavnostní promoci osvědčení o absolvování. Naopak ty, jejichž zaměření je vyhraněné a patří mezi milovníky a obdivovatele umění ve všech jeho podobách, určitě zaujme tříletý kurz Umění, objednavatelé a umělecký styl v dějinách. Taktéž zakončen promocí.

Neméně atraktivní jsou jednoleté kurzy Kulturní dědictví a památková péče na Moravě (ve spolupráci s Národním památkovým ústavem) nebo Univerzita třetího věku v Moravském zemském muzeu.
Přednášky trvají 90 minut a konají se jednou za 14 dní v období od října do května. Zájemci o studium hradí každoročně zápisné, které bylo pro akademický rok 2019/2020 stanoveno ve výši 800 Kč.

Přihlášky je možné podat od 2. května do 30. června 2019 buď osobně v kanceláři Univerzity třetího věku MU (Komenského nám. 2, Brno) nebo elektronicky. Další informace a podrobnosti o nabízených kurzech, podmínkách přijetí a možnostech přihlašování naleznete na www.u3v.muni.cz.  za kolektiv U3V MU, Mgr. Marcela Strmisková

MASARYKOVA UNIVERZITA
UNIVERZITA TŘETÍHO VĚKU
e.mail: U3V@rect.muni.cz
informační linka: 549 49 8141